Na sygnale, Polecamy

Przerażający wypadek motocyklisty

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowe doszło wczoraj przed południem przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Niedaleko gmachu Politechniki Wrocławskiej motocyklista uderzył w samochód osobowy i przeleciał w powietrzu kilka metrów. Po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Siła uderzenia była bardzo duża, a motocyklista po wypadku odbił się od przedniej szyby auta, z którym się zderzył i upadł kilka metrów dalej na chodnik. Jak w ogóle doszło do wypadku, który miał miejsce w środę (7 listopada) ok. godz. 11:00? Kierujący Oplem, 64-latek ze Świebodzic, jadąc od strony Piaskowej Góry zamierzał skręcił w lewo w ulicę Braci Śniadeckich. Nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka 22-letniemu motocykliście z Wałbrzycha, który w efekcie zderzy się z Oplem. Po przewiezieniu do szpitala młody wałbrzyszanin zmarł. Kierowca samochodu był trzeźwy. Na razie zabrano mu prawo jazdy.

Policjanci badają przyczyny wypadku i są oszczędni w ferowaniu wyroków. Pewne jest, że kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa, ale mundurowi muszą dokładnie przeanalizować całą sytuacje i zbadać wszystkie okoliczności zdarzenia.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 listopada 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “Przerażający wypadek motocyklisty”

  1. RR napisał(a):

    Ciekawe ile motocyklista miał na budziku ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica