Na sygnale, Polecamy

Przyjechali w innej sprawie, znaleźli narkotyki

Środki psychotropowe oraz odurzające w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Grodzkiej policjanci z Wałbrzycha. W ręce mundurowych wpadł 26-latek. 

W minioną sobotę około godziny 21:00 funkcjonariusze udali się na interwencję. Przy ul. Grodzkiej na Podzamczu agresywny wałbrzyszanin miał wymachiwać nożem stwarzając zagrożenie dla innych osób. Kiedy policjanci pojawili się na miejscu zauważyli dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. Był on mocno pobudzony, co świadczyć mogło o tym, że znajduje się pod wpływem narkotyków.

Mundurowi w trakcie wykonywanych z 26-latkiem czynności znaleźli w mieszkaniu na stole woreczek z marihuaną. Podczas dalszego przeszukania pomieszczeń policjanci odnaleźli jeszcze także tabletki ekstazy oraz amfetaminę, z której można byłoby wykonać 560 porcji handlowych tego narkotyku.

Młody mężczyzna został zatrzymany i stanie przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Mundurowi dokonali zajęcia mienia na poczet kary w kwocie 1500 zł.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

13 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica