Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Rowerowy ultramaraton zadebiutuje w Głuszycy

Extreme MTB Challenge powered by Trek to pierwszy polski ultramaraton MTB. Na legendarnych trasach Strefy MTB Głuszyca już w najbliższą sobotę 30 czerwca rozpocznie się jednodniowy wyścig o długości ponad 100 km z ponad 4000 m przewyższeń!

Zapisz się i zmierz z własnymi słabościami! Zapisy i regulamin na stronie www.ultimasport.pl.

Ten ekstremalny wyścig to możliwość sprawdzenia się na bardzo trudnej trasie. Tylko ty, twój rower i góry. Najprawdziwsze kolarstwo górskie – pure MTB. Jeśli chcesz stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami, przekroczyć granicę własnej strefy komfortu i poczuć prawdziwą euforię jazdy to Extreme MTB Challenge jest właśnie dla ciebie.

Na specjalnie wytyczonej trasie znajdziesz wszytko to, co przyprawi cię o dreszcze emocji, zapewni hektolitry wylanego potu i uczucie przepalonych mięśni. Zapach walki zawiśnie w powietrzu. Wraz z ludźmi takimi jak ty znajdziesz się na szlaku pełnym niekończących się podjazdów, stromych ścian zjazdowych, wymagających pełnego skupienia technicznych odcinków, wąskich singli i najlepszych secret spotów Sudetów Środkowych, aby finalnie wykręcić odległość i przewyższenia, o jakich zwykły zjadacz rowerowych kilometrów może tylko pomarzyć. Niektórzy nazwą to piekłem – dla nas to czysta pasja!

Rower, góry, natura, dźwięki i zapachy przyrody, motywacja, pasja, przygoda, zmęczenie, szczęście … wymieniać dalej? Podejmij wyzwanie i stań do walki z samym sobą! Start zaplanowano o godz. 9.00 spod Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy, ul. Kolejowa 8. Biuro zawodów czynne w dniu zawodów, 30 czerwca, od 7.00 do 8.30.

Fot. użyczone/materiały prasowe

26 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica