Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy

Rusza „Bezpieczny Kierowca 2016”

Pomyśl o bezpieczeństwie swoim, pasażerów, którzy z tobą podróżują oraz o innych użytkownikach dróg. Weź udział w akcji, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Akademia Młodego Eko Kierowcy” i skierowana jest do młodych stażem kierowców.

Bezpieczny_kierowca_2016

Do podnoszenia swojej świadomości w kierowaniu samochodem i do szlifowania techniki jazdy, już od lat namawiają Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, Toyota Motor Manufacturing Poland oraz Votum S.A. Tym razem akcja skierowana jest do kierowców o małym doświadczeniu drogowym. Stanowią oni grupę podwyższonego ryzyka wśród uczestników ruch drogowego. Wypadki spowodowane przez nich są często tragiczne w skutkach. Sposobem na to może być wzbogacenie świadomości tych młodych szoferów, ale przede wszystkim podniesienie ich umiejętności i sprawności za kierownicą. Pouczające będzie praktyczne doświadczenie zagrożeń drogowych, ale w bezpiecznych warunkach i pod okiem doświadczonych instruktorów.

Tegoroczna akcja startuje 14 lutego. Specjalne szkolenie dla par „walentynkowych” otworzy serię szkoleń w ramach akcji „Bezpieczny Kierowca 2016”. Następnie w dniu 6 marca (niedziela) na parkingu pod fabryką Toyoty odbędzie się szkolenie tylko dla kobiet i będzie to bardzo cenny i bezpieczny prezent od organizatorów z okazji ich święta. Panowie będą mogli dołączyć do tegorocznej akcji na początku kwietnia.

Wszystkie szkolenia kończą się eliminacjami do finału konkursu o tytuł „Bezpiecznego Kierowcy 2016”. Rozgrywka finałowa zaplanowana jest na koniec maja. Zgłoś się przez www.bezpieczny-kierowca.pl

Fot. użyczone

11 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica