Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Ruszają kolejne inwestycje drogowe

W Jedlinie-Zdroju rozpoczyna się przebudowa dwóch dróg: Pokrzywianki i Północnej. W obu przypadkach prace mają się zakończyć do 30 września.

Roboty budowlane przy ul. Pokrzywianka prowadzone są w ramach zadania inwestycyjnego „Kamieńsk droga dojazdowa do gruntów rolnych”. Zakres prac obejmuje wykonanie stabilizacji podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego, budowę nawierzchni z kamienia granitowego nieregularnego na długości 436 m wraz z odwodnieniem wykonanym z koryt betonowych na długości 175 m. Wartość robót to prawie 340 tys. zł.
Przebudowa ul. Północnej prowadzona jest w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja ulic w Jedlinie-Zdroju – przebudowa drogi gminnej ul. Północnej w Jedlinie-Zdroju”. Roboty obejmują wykonanie podbudowy betonowej i podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, ułożenie krawężników betonowych oraz budowę ścieku. Wartość tych robót to kwota blisko 59 tys. zł.
Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

19 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica