Aktualności, Polecamy

Ruszyła wielka zbiórka

Po raz 26 rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice polskich miasto wyszły tysiące wolontariuszy. Działają setki sztabów. Zbiórka trwa też w Wałbrzychu, a także w całym regionie. Finał naszej akcji zaplanowano w Starej Kopalni, gdzie gwiazda wieczoru będzie zespół Łzy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W zbieraniu pieniędzy pomagają tysiące wolontariuszy. Czerwone serduszka ponownie zaleją cały kraj i wiele miejsc na całym globie. Nie licząc Polski na całym świecie działa ponad 70 sztabów WOŚP. W Polsce jest ich ponad 1700, także te w Wałbrzychu i okolicach. Pieniądze można wrzucać do puszek, uczestniczyć w rozmaitych akcjach, a także licytować oryginalne przedmioty i rozmaite usługi. A poza tym „walczyć” o złote serduszka. To wszystko aby pomóc noworodkom.

Fot. (red)

14 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica