Na sygnale, Polecamy

Rzucił kostką brukową w samochód

Reakcja świadków zdarzenia i szybkie działania policjantów doprowadziły do zatrzymania sprawcy zdewastowania auta zaparkowanego przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. Podejrzany 41-letni mężczyzna odpowie przed sądem za zniszczenie mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W minioną niedzielę około godziny 1:30 świadkowie zauważyli na jednym z ciągów pieszo-jezdnych przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu nietrzeźwego mężczyznę, który wyładowuje złość, niszcząc elementy samochodu. Ludzie natychmiast powiadomili policję i nie pozwolili uciec wandalowi. Funkcjonariusze po szybkiej interwencji zatrzymali sprawcę przestępstwa.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 41-letni wałbrzyszanin rzucając kostką brukową w okolicę szyby i dachu pojazdu uszkodził wiele jego elementów, a straty wycenione zostały na około 18 tys. zł. Dalsze czynności wykazały, że mężczyzna w momencie popełnienia przestępstwa znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wskazało u sprawcy ponad 2 prom. tej substancji w organizmie.

Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za zniszczenie samochodu osobowego może trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

16 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica