Aktualności, Polecamy

Schronisko z nowym samochodem

Zgodnie z zapowiedziami, wałbrzyskie Schronisko dla zwierząt otrzymało nowe auto. To Peugeot Partner o wartości 69,7 tys. zł. Pojazd jest w pełni przystosowany do przewozu zwierząt. Posiada wentylowaną przestrzeń i specjalne uchwyty do mocowania klatek.

Samochód został zakupiony przez gminę Wałbrzych w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego. Zakup nowego auta był koniecznością, ponieważ pojazd, który posiadało wałbrzyskie schronisko był mocno wyeksploatowany i nie zapewniał odpowiednich warunków przewożonym zwierzętom, dlatego też został zezłomowany, a samochód wykorzystywany przez pracowników schroniska w ostatnich miesiącach był pojazdem wypożyczonym z Zespołu Szkół nr 5. W wałbrzyskim Schronisku dla zwierząt pojazd jest wykorzystywany codziennie zarówno do przewozu schwytanych zwierząt, jak również do przewożenia zwierząt do gabinetu weterynaryjnego na badania i zabiegi, a także do przewozu karmy dla zwierząt.
Fot. (red)

14 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica