Na sygnale, Polecamy

Sięgnęła po nóż i dźgnęła męża

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszała 40-letnia kobieta zatrzymana przez policjantów z Wałbrzycha. Kobieta podczas kłótni ze swoim mężem sięgnęła po nóż i dźgnęła go w udo. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny o zdarzeniu, do którego doszło w jednym z mieszkań w Rynku, został poinformowany 21 lipca. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 40-letnia kobieta piła alkohol razem ze swoim 47-letnim mężem. W pewnym momencie między małżonkami doszło do kłótni. W czasie awantury kobieta sięgnęła po nóż i ugodziła nim swojego partnera w udo. Następnie uciekła z mieszkania. Mężczyzna trafił do szpitala i po udzieleniu pomocy został  zwolniony do domu.

Kobieta została zatrzymana w mieszkaniu swojej koleżanki, gdzie postanowiła się ukryć. Była pijana, badanie wykazało 1,5 prom. alkoholu w organizmie.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 40-latce zarzutu uszkodzenia ciała. Kobieta przyznała się do zarzucanego czynu. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

25 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica