Na sygnale, Polecamy

Sklepowi złodzieje aresztowani

Dwóch sprawców kradzieży wpadło w ręce policji. Jeden z mężczyzn był dodatkowo poszukiwany i odpowie także za włamanie do kiosku i kradzież papierosów.

sdr

Funkcjonariusze ogniwa o kradzieży w sklepie przy ul. Wysockiego w Wałbrzychu dowiedzieli się od ochrony obiektu w miniony wtorek wieczorem. Przestępcy ukradli walizkę z narzędziami, podnośniki hydrauliczne oraz buty sportowe o łącznej wartości ponad 550 zł. Kilka minut później sprawcy byli już w rękach policjantów. Mundurowi ustalili, że starszy z mężczyzn jest osobą poszukiwaną do osadzenia w zakładzie karnym na 10 miesięcy za popełnione wcześniej przestępstwo jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości.
Następnie w toku wykonanych czynności policjanci udowodnili 37-latkowi włamanie w nocy 25 marca do kiosku przy ul. Mickiewicza, skąd mężczyzna ukradł paczki papierosów różnych marek o wartości około 7 tys. zł.
Zatrzymanemu 34-letniemu wałbrzyszaninowi za kradzież sklepową grozi do 5 lat więzienia, natomiast podejrzany 37-latek może spędzić za kratami kolejne 10 lat. Obaj przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

31 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica