Na sygnale, Polecamy

Sklepowy włamywacz miał… 6 prom. alkoholu

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Grzmiącej (gm. Głuszyca), który w minioną sobotę w nocy został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów w Głuszycy. Mężczyzna był całkowicie pijany. Badanie wykazało u niego ponad 6 prom. alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia około godziny 23:00 przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Sprawca po wybiciu szyby w drzwiach sklepu, dostał się do środka. Policjanci po otrzymaniu wezwania natychmiast udali się na miejsce, gdzie znaleźli złodzieja ukrywającego się w sklepie między lodówką a szafką. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli skradzione butelki z rozmaitym alkoholem oraz paczki papierosów o łącznej wartości ponad 500 zł. Mundurowi ustalili, że 37-letni mężczyzna nie omieszkał także skosztować whisky, którą wypił na miejscu.

Za kradzież z włamaniem złodziejowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Skradzione artykuły, które nie zostały otwarte wróciły natomiast na sklepowe półki.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica