Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Stawiają na oszczędności

Lada dzień rozpoczną się prace przy termomodernizacji budynków szkoły podstawowej i gimnazjum w Czarnym Borze. Umowa na to zadanie została podpisana przed tygodniem. Jej wartość to prawie 3,5 mln zł. 

oszczedniej

Zadanie zakłada docieplenie ścian zewnętrznych, stropów do poddaszy oraz łącznika dachu pomiędzy szkołą podstawową a gimnazjum, modernizację kotłowni, wymianę instalacji ogrzewczych oraz montaż urządzeń fotowoltaicznych. Wykonawcą tej inwestycji będzie konsorcjum kilku wałbrzyskich firm.

Zadanie to jest jednym z czterech wykonywanych w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Czarny Bór”, na które pozyskano środki w ramach RPO dla województwa dolnośląskiego na lata 2014-2020. W tej chwili przygotowywana jest dokumentacja i przetarg na wykonawców termomodernizacji budynków przedszkola w Czarnym Borze i budynku OPS przy ul. Kamiennogórskiej. Sprawdzana jest także dokumentacja przed podpisaniem umowy z wykonawcą prac termomodernizacyjnych budynku GOK w Witkowie.

Podczas prowadzonych inwestycji wspomniane instytucje pracować będą bez zakłóceń.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

16 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica