Na sygnale, Polecamy

Szajka nie poszalała na ukradzionym quadzie

Dwóch złodziei wpadło w ręce policjantów, a trzeci sam zgłosił się na komisariat. Cała trójka w minioną niedzielę weszła na teren jednej z posesji w miejscowości Michałkowa i włamała się do znajdującego się tam garażu. Mężczyźni ukradli quada oraz prostownik samochodowy. Krótko po zdarzeniu policjanci odnaleźli ukryty w pobliskim kompleksie leśnym pojazd.

Do kradzieży doszło 8 września. Późnym popołudniem pokrzywdzony zgłosił policjantom z Głuszycy, że nieznani za pomocą linki podłączonej do samochodu wyłamali drwi garażu i weszli do środka. Z pomieszczenia zniknęły quad oraz prostownik samochodowy. Następnie spłoszeni mężczyźni uciekli. Łączna wartości strat wyniosła blisko 4 tys. zł.
Funkcjonariusze bezpośrednio po otrzymaniu informacji rozpoczęli działania operacyjne i już po kilkudziesięciu minutach ustalili, kto stoi za sprawą włamania. Najpierw w ręce policjantów wpadł 48-letni mieszkaniec Michałkowej, a kilkadziesiąt minut później zaangażowani w akcję kryminalni osadzili w celi jego 45-letniego kolegę. Kiedy trzeci ze sprawców dowiedział się o zatrzymaniu pozostałych mężczyzn, postanowił sam zgłosić się na komisariat.
W trakcie czynności procesowych mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli porzuconego w pobliskim kompleksie leśnym quada. Podejrzani przyznali się do winy. Wszystkim grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

12 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica