Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Szlachetna Paczka w Głuszycy, bo lubię ludzi…

Przez weekend hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy zamieniła się w magazyn z ogromną ilością świątecznych paczek. To był bardzo pracowity czas dla 10 wolontariuszy z całego rejonu Głuszycy oraz rzeszy osób wspomagających akcję.

W czasie tegorocznego finału Szlachetnej Paczki, po raz pierwszy w wyodrębnionym rejonie Głuszyca, przygotowane przez darczyńców paczki trafiły do 29 rodzin z terenu Głuszycy, Walimia i Jedliny-Zdroju.

– Radość obdarowanych rodzin była wielka, nie zabrakło wielu ciepłych słów, szczerych gestów i łez wzruszenia… Zarówno my, wolontariusze, jak i rodziny dziękujemy wszystkim darczyńcom. To był prawdziwy weekend cudów. Dzielnie wspierali nas głuszyccy strażacy oraz Ilona i Daniel Sowa, Andrzej Marcinkowski, Darek Popek, Mirek Żołopa, Rafał Krystyniak, Konrad Czemarnik, Grzegorz Milczarek, Mariusz Kostrzyca, Artur Gołda, Magdalena Gołda, Krzysztof Gołda, Marta Gołda, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy, harcerki oraz wielu innych dobrych ludzi o otwartych sercach. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Wielkie dzięki – mówi Magdalena Kandefer, lider Szlachetnej Paczki w rejonie Głuszyca.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

17 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica