Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Szlachetni z Boguszowa

To ogólnopolska akcja charytatywna, organizowana od 17 lat zmienia życie wielu ludzi. To również jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych oparty na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. Podobnie jak w ubiegłym roku także i teraz wolontariusze Szlachetnej Paczki działają również w Boguszowie-Gorcach, a ich bazą i jednocześnie magazynem dla Szlachetnej Paczki jest Szyb „Witold”.

Od początku listopada boguszowscy wolontariusze odwiedzili blisko 40 rodzin, spośród których do Szlachetnej Paczki włączonych zostało 20 najbardziej potrzebujących, doświadczonych przez ubóstwo, samotność, starość czy ciężką chorobę. Aż 16 rodzin znalazło już swoich darczyńców i otrzyma dedykowaną im pomoc, ale pozostałe wciąż czekają na wsparcie. Finał akcji odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2018 roku. Szacuje się, że tylko w ciągu tego jednego weekendu blisko milion osób wymieni się nie tylko materialnymi rzeczami, konkretnym wsparciem dla konkretnych potrzebujących, ale też całą siłą życzliwości.

Informacje: Lider Regionu Boguszów-Gorce, Małgorzata Skrzypnik tel. 886 947 840 lub kierownik CK-K „Witold”, Katarzyna Bernaś tel. 74 880 15 27.

Fot. użyczone (Centrum Witold)

 

1 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica