Na sygnale, Polecamy

Szuka ich policja

Wałbrzyscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać rozboju na 61-letniej kobiecie. Do zdarzenia doszło w marcu tego roku w centrum miasta.

W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem sprawców. Być może ktoś z państwa ich rozpozna.
Do zdarzenia doszło 14 marca tego roku około godz ok 19:40 przy ul. Brzechwy w Wałbrzychu. To w tym miejscu przestępcy zaatakowali 61-latkę. Najpierw uderzyli wałbrzyszankę w głowę, a następnie szarpiąc za torebkę, próbowali pokrzywdzonej ją wyrwać. To jednak im się nie udało z uwagi na postawę kobiety. Sprawcy następnie uciekli.
Na udostępnionych przez policjantów zdjęciach widać obu mężczyzn bezpośrednio po zdarzeniu, przemieszczających się przez Śródmieście ulicami Słowackiego, Konopnickiej, Nowy Świat oraz Chrobrego, gdzie po raz ostatni rejestrują ich kamery monitoringu.
Policja apeluje do osób, które rozpoznają sprawców napadu lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat . zdarzenia o zgłoszenie się bezpośrednio do Komisariatu Policji II w Wałbrzychu przy ul. Psie Pole 7, o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę policjantem pod numerem telefonu (74) 842-02-97 lub z dyżurnym tej jednostki pod numerem telefonu (74) 842-03-32.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

21 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica