Na sygnale, Polecamy

Szukają złodzieja z „Ogrodu różanego”

Mężczyzna wczesnym rankiem powyrywał krzewy bukszpanu rosnące w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Łącznie zniszczył 10 m żywopłotu w „Ogrodzie różanym”. Ubrany był na sportowo, m.in. w bluzę z numerem 23. I to ma być właśnie znak rozpoznawczy, który ma pomóc strażnikom miejskim odnaleźć sprawcę.

Zlodziej_23

Była 5.00 rano 20 sierpnia gdy mundurowi obsługujący monitoring zauważyli mężczyznę kręcącego się po Parku im. Jana III Sobieskiego w Wałbrzychu. Nagle zaczął on wyrywać krzewy bukszpanu i chować je do torby. Zniszczył 10 m żywopłotu. Następnie złodziej oddalił się w kierunku ul. Lotników. Niestety nie udało się go zatrzymać. Ubrany był w bluzę z kapturem, ciemne, dresowe spodnie, a w ręku miał dużą torbę. Strażnicy miejscy liczą, że zapis monitoringu miejskiego pomoże im znaleźć złodzieja. W identyfikacji sprawcy może pomóc charakterystyczna bluza z numerem „23”.

Wszelkie informacje w tej sprawie można zgłaszać całodobowo pod numerem alarmowym Straży Miejskiej w Wałbrzychu – 986.

Fot. użyczone

25 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica