Polecamy, Sport

To już prawie 5 lat…

…wspólnej pracy uczestników i prowadzących! W lutym 2012 roku ruszyła w Wałbrzychu akcja Biegaj-Zapobiegaj, która dodatkowo miała pomóc początkującym biegaczom, przygotować się do reaktywowanego Półmaratonu Wałbrzych. Od tamtej poru co sobotę miłośnicy aktywnego spędzania czasu spotykają się i trenują.

biegaj_zapobiegaj

Poza „zakwasami”, każdy otrzymuje dużą dawkę pozytywnej energii, oraz wiedzę przydatną do dalszego rozwoju. Szerokie możliwości prowadzenia zajęć daje lokalizacja na Nowym Mieście. W zależności od pogody, potrzeb i możliwości można ćwiczyć w pobliskim Parku Sobieskiego, na stadionie oraz w hali lekkoatletycznej. Wyposażenie pozwala na przeprowadzenie wszechstronnych i różnorodnych zajęć. Wiele dają też doświadczeni prowadzący – Justyna Oleksy (rekordzistka Polski juniorów w biegu na 100 m przez płotki ) oraz Roman Magdziarczyk (dwukrotny olimpijczyk w chodzie sportowym). W zajęcia Biegaj-Zapobiegaj mogą brać udział wszyscy chętni. Wystarczy pojawić się w każda sobotę o godz. 9:30 w hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w Wałbrzychu (Nowe Miasto).

Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

30 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica