Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

To nie problem być w dojrzałym wieku

„Starość, czyli szansa na dalszy rozwój” – to temat spotkania, które odbyło się w Szczawnie-Zdroju. Słuchający wykładu seniorzy mogli się dowiedzieć jak „budować” przekonanie, że dojrzały wiek stwarza szanse dalszego rozwoju i stanowi potencjał, a nie problem.

Seniorzy_Szczawno

Podczas warsztatów próbowano zdefiniować starość. Zwrócono uwagę na potrzebę osiągania integralności poprzez budowanie mostu między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością seniora. Uczestnicy poznali także narzędzia i ćwiczenia pomagające w kształtowaniu pozytywnego nastawienia do własnej przeszłości, wykorzystanie czasu teraźniejszego do dostrzegania wielu możliwości rozwoju mimo istniejących ograniczeń i kreatywne projektowanie przyszłości. Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a uczestnicy spotkania z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w ćwiczeniach warsztatowych. Po prelekcji miła niespodzianka czekała na Helenę Mandziak, jedną z uczestniczek, która tego dnia obchodziła imieniny. Cała grupa złożyła solenizantce życzenia i wręczyła kwiaty.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

4 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica