Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Toyota szuka pracowników

W listopadzie ubiegłego roku fabryka Toyoty w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję nowoczesnych przekładni hybrydowych. W związku z dynamicznym rozwojem w najbliższych miesiącach zakład będzie kontynuował rekrutację kilkudziesięciu pracowników w obszarach utrzymania ruchu, produkcji oraz logistyki wewnętrznej.

Poszukiwani są kandydaci na stanowisko pracownika utrzymania ruchu, posiadający wykształcenie techniczne na poziomie minimum zawodowym (preferowane kierunki – elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk, mechanik obróbki skrawaniem), wiedzę i umiejętności związane z naprawą i obsługą maszyn, a także znajomość procesów produkcyjnych. Rekrutacja dla pracowników utrzymania ruchu prowadzona jest bezpośrednio przez Toyotę. Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje aplikacje przez stronę www.kierunektoyota.pl

Fabryka szuka również chętnych na stanowisko młodszego pracownika produkcji spośród osób, które mają wykształcenie minimum zawodowe, są gotowe do pracy w systemie zmianowym oraz umieją pracować w zespole. Dodatkowo poszukiwani są pracownicy logistyki wewnętrznej z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego. Rekrutacja na te stanowiska odbywa się poprzez agencje pracy czasowej, jednak osoby które uzyskają pozytywną opinię przełożonych, po 6-miesięczym okresie próbnym mają szansę na zatrudnienie bezpośrednio przez Toyotę. Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji pracy czasowej Randstad lub Adecco.

Więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku, 28 stycznia, można kupić w kioskach i salonikach prasowych.

Fot. użyczone (TMMP)

 

28 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica