Polecamy, Sport

Tropem Wilczym także w Wałbrzychu

Zapraszamy już 26 lutego (niedziela) do uczestnictwa w imprezie biegowej upamiętniającej żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego. „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” to wydarzenie organizowane przez Fundację Wolność i Demokracja jednocześnie w ponad 200 miastach Polski i świata.

tropem_wilczym_walbrzych

To już III edycja wałbrzyskiej odsłony wydarzenia, którego trasa tradycyjnie została wyznaczona w Parku Sobieskiego. Dystans biegu to 1963 m lub ok. 6 km. Start obu biegów nastąpi punktualnie o godz.12.00 z ul. Żwirki i Wigury przy hali lekkoatletycznej w dzielnicy Nowe Miasto.

Bieg główny o długości 1963 m ma upamiętnić rok śmierci ostatniego żołnierza wyklętego – Józefa Franczaka, ps. „Lalek”. W programie również biegi dla dzieci i młodzieży (przedszkolaki ok 150 m, podstawówki 500 m i 1000 m, gimnazja 1963 m). Internetowe zapisy potrwają do 22 lutego, po tym terminie będzie możliwość zapisania się w biurze zawodów 25 i 26 lutego. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal.

Zapisy:online.datasport.pl. Szczegółowe informacje:www.tropemwilczym.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w największym biegu pamięci w Polsce, sprawdzenia formy biegowej oraz uczczenia naszej przeszłości!

21 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica