Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Trwa termomodernizacja

W Boguszowie-Gorcach jedne prace termomodernizacyjne w budynkach mieszkalnych zakończyły się, inne właśnie się rozpoczynają. W zeszłym roku zakończono remonty w dwóch miejscach w Kuźnicach, teraz remonty przechodzą także budynki w Boguszowie.

W zeszłym roku dwa z czterech przewidzianych do remontu budynków przy ulicy Żeromskiego przeszły termomodernizację. Docieplono ściany zewnętrzne, strop oraz dach, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, przeprowadzono także remont klatki schodowej. W tej chwili prowadzone się prace na budynkach przy ulicy Szkolnej, gdzie zaplanowano m. in. remont elewacji i dachu z ociepleniem.
Głównym celem podjętych działań jest zwiększenie efektywności energetycznej budynków poprzez modernizację systemów grzewczych na bardziej oszczędne i przyjazne dla środowiska. Łączny koszt prac termomodernizacyjnych wyniesie ponad 5,5 ml zł z czego 2,5 mln zł to pozyskane dotacje.

Fot. użyczone (UM Boguszów-Gorce)

4 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica