Na sygnale, Polecamy

Tuż po zgłoszeniu zatrzymali złodzieja

Mężczyzna w wieku 48 lat próbował okraść mieszkanie. W minioną środę przed południem kryminalni bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali złodzieja. Do zdarzenia doszło w Szczawnie-Zdroju przy ul. Kościuszki.

Policjanci pracujący przy sprawie ustalili, że sprawca po wepchnięciu niezamkniętego okna znajdującego się na parterze budynku, wszedł do środka mieszkania, a następnie przygotował sobie do wyniesienia laptopa oraz artykułu spożywcze o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Przestępca został jednak spłoszony przez lokatorów, którzy w tym momencie wrócili do domu i uciekł.

Funkcjonariusze chwilę później przy ul. Kościuszki w Szczawnie-Zdroju zatrzymali odpowiedzialnego za ten czyn 48-latka. W trakcie czynności procesowych podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za usiłowanie kradzieży grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne

28 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica