Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Uczcili swój dzień

Kolorowo, wesoło i różnorodnie – tak w skrócie można podsumować zakończone w zeszły weekend Dni Starych Bogaczowic. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były atrakcje dla dzieci i dorosłych , a całość zakończył efektowny taniec z ogniem oraz dyskoteka pod chmurką.

dni_stare_b

Świętowanie rozpoczęło się od występu artystycznego najmłodszych mieszkańców. Po wspólnych śpiewach dzieci udały się do strefy zabaw gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, mini centrum zabaw, dmuchane boisko, przejażdżki konne i zabawy z alpakami. Dla starszych przygotowano stoiska ze smakołykami i pamiątkami. Uczestnicy loterii w napięciu czekali na losowanie głównych nagród, wśród których znalazł się wartościowy sprzęt AGD. Organizatorzy przygotowali również konkurs kulinarny „Bogaczowicka Zupa”, w którym główną nagrodą był voucher do Tesco w kwocie 500 zł. Wygrał krem z buraka. Wieczorem na scenie pojawiły się zespoły disco polo: Extra Mocni i Stereo. Dni gminy zakończył efektowny taniec z ogniem oraz dyskoteka pod chmurką.
– Święto gminy to ważny czas dla mieszkańców. Jest to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami. Odwiedzają nas tego dnia również mieszkańcy gmin ościennych, którzy wracają do nas co roku w liczniejszym gronie. Kolejną okazją do wspólnej zabawy będą dożynki, tym razem powiatowe. Święto plonów odbędzie się u nas 9 września. Już teraz serdecznie na nie zapraszam – mówi Mirosław Lech, wójt gminy Stare Bogaczowice.

Fot. użyczone/M. Zarzeczna

13 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica