Aktualności, Polecamy

Udany marsz „starszaków”

Tegoroczna VII już edycja Marszu Seniora przeszła do historii. Do pokonania były dwie trasy, a finisz zaplanowano na terenie Browaru Jedlinka w Jedlinie-Zdroju. Nie zabrakło wspólnego biesiadowania, śpiewów, pieczenia kiełbasek oraz konkursów z fantastycznymi nagrodami.

Siódmy Wałbrzyski Marsz Seniora organizowany przez posłankę Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską i PTTK Odział Ziemi Wałbrzyskiej odbył się w minioną sobotę. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, a wśród uczestników byli także inni parlamentarzyści, m.in. Tomasz Siemoniak. Piękna pogoda, urocze trasy marszu i atmosfera, która zawsze mu towarzyszy sprawiły, że w imprezie wzięło udział ponad 200 osób.
Uczestnicy tegorocznego Marszu Seniora mieli do wyboru dwie trasy przemarszu. Z Podgórza lub z Jedliny-Zdrój i obie prowadziły pod pałac Browaru Jedlinka. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji: wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem, śpiewy i tańce, a także loteria, w której do wygrania, jak co roku, były atrakcyjne nagrody. Uczestnicy umówili się już za rok na uczestnictwo w ósmym rajdzie seniorów.
Fot. użyczone (materiały organizatorów)

24 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica