Na sygnale, Polecamy

Ukradła naklejki i karty z piłkarzami

Nietypowej kradzieży dokonała pewna 36-letnia wałbrzyszanka. Nie wiadomo czy kobieta była zagorzałą fanką reprezentacji Polski, ale z jednego z marketów wyniosła karty oraz naklejki z polskimi piłkarzami. Chyba chciała w ten sposób szybko zgromadzić całą kolekcję.

Do zdarzenia doszło 23 maja tego roku w jednym ze sklepów na Podzamczu w Wałbrzychu.  Kobieta wykorzystała nieuwagę personelu i ukradła 110 saszetek z naklejkami oraz 116 saszetek z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy jadących do Rosji na mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Funkcjonariusze realizując własne informacje ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i 5 czerwca około godziny 10:00 zatrzymali 36-latkę w jednym z mieszkań przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Straty oszacowano na kwotę ponad 560 zł, a policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Wałbrzyszanka podczas czynności procesowych przyznała się do przestępstwa. Podejrzana odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

9 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica