Polecamy, Sport

Uphill Rogowiec startuje ostatniego dnia września

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w biegu na szczyt Rogowca, gdzie znajdują się ruiny najwyżej położonego zamku w Polsce. Uphill Rogowiec – bieg w stylu anglosaskim – staruje 30 września o godz. 11.00 z Łowiska Pstrągów „Złota Woda” w Łomnicy (gm. Głuszyca).

Piękne, górskie panoramy, niezwykle wymagająca trasa, wspaniała atmosfera i moc sportowych emocji gwarantowane! Tegoroczna trasa wynosi 7,14 km oraz 643 m przewyższeń. Zapisy prowadzone są na stronie: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/56/.
Na miejscu będzie można skorzystać z porad fizjoterapeuty – Przemka Wojdy z Wałbrzycha, który od pierwszej edycji jest razem z zawodnikami.
O godz. 11.30 zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w biegach dla juniorów. Zapisy w dniu biegu w godz. 8.30- 11.00 w biurze zawodów na terenie łowiska oraz w głuszyckich szkołach i w przedszkolu.
Biegnij na szczyt Rogowca! Zapraszamy!
Fot. użyczone (UM Głuszyca)

27 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica