Polecamy, Sport

W Jaworzynie powrócili do ścigania

Po wakacyjnej przerwie młodzi kolarze wznowili rywalizację w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. W zeszły weekend zawodnicy spotkali się w Jaworzynie Śląskiej. Był to piąty wyścig całego cyklu.

Na trasach przygotowanych na stadionie sportowym Karolina Jaworzyna Śląska i jego okolicach ścigały się dzieci i młodzież pokonując wielokrotnie pętle o długości 3000 m i 1600 m. Dla najmłodszych adeptów kolarstwa w wieku 2-4 lata, przygotowano dystans na bieżni stadionu. Na mecie na każdego zawodnika czekały lody i ciepły posiłek. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali medalami pamiątkowymi i nagrodami rzeczowymi, a wszyscy startujący otrzymali medale uczestnictwa. Opiekunowie, trenerzy, rodzice, obserwatorzy i kibice wykorzystując wspaniałą pogodę mogli skorzystać z potraw z grilla oraz ciast domowych wyrobów.
Kolejne wyścigi w ramach tegorocznej edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej odbędą się w najbliższą sobotę (7 września) na stadionie w Świebodzicach.
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

5 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica