Aktualności, Polecamy

W końcu ruszą prace przy obwodnicy

Na razie te ziemne związane z przygotowaniem podłoża pod jezdnię w rejonie Starego Zdroju, ale cieszy, że w końcu coś zaczyna się dziać. Przetarg na te roboty wygrała firma Geo-Industrial S.A. z Sosnowca. Ta część inwestycji przy wałbrzyskiej obwodnicy powinna zakończyć się w ciągu najbliższych 5 miesięcy. 

Wkrótce powinny ruszyć pierwsze prace budowlane polegające na przygotowaniu podłoża trasy obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35. W wyniku rozstrzygniętego postępowania przetargowego 17 grudnia zawarto umowę z wykonawcą. Została nim firma  Geo-Industrial S.A. z Sosnowca, której ZDKiUM w Wałbrzych 2 stycznia przekazał teren robót. Obszar przyszłego węzła „Żeromskiego” pomiędzy ulicami Św. Kingi, Żeromskiego, Starachowicką, Ludową i Reja. Termin wykonania umowy to 20 tygodni od dnia podpisania umowy.

Fot. ilustracyjne

5 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica