Na sygnale, Polecamy

W lodówce ukryli 8000 porcji amfetaminy

Wałbrzyscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu zatrzymali 24-letnią kobietę i 34-letniego mężczyznę. W mieszkaniu pary wałbrzyszan mundurowi znaleźli blisko 8000 porcji handlowych amfetaminy oraz 9 tabletek ecstasy. Policjanci sprawdzają czy w grę wchodził także handel narkotykami.

Do zatrzymania pary doszło po tym, jak policjanci podejrzewając ich o posiadania środków odurzających, na podstawie zebranych informacji, sprawdzili mieszkanie zajmowane przez 24-latkę i jej o 10 lat starszego partnera. W lodówce funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli prawie 8000 porcji handlowych amfetaminy oraz 9 tabletek ecstasy.
Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu po zapoznaniu się z materiałem dowodowym podjął decyzję o aresztowaniu obojga na 3 miesiące.
Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie i mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają m. in. skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

27 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica