Na sygnale, Polecamy

W mieszkaniu znaleźli narkotyki

Kolejny młody człowiek zatrzymany w Wałbrzychu, który przechowywał w domu środki odurzające. Policjanci znaleźli blisko 270 porcji amfetaminy i 24 porcje marihuany. 20-latek trafił do aresztu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

narkotyki_styczen_2017

Śledczy od dłuższego czasu obserwowali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie niedozwolonych substancji. Po zebraniu niezbitych dowodów mundurowi w miniony weekend zatrzymali 20-latka. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli białą, sproszkowaną substancję, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Narkotyku było blisko 270 porcji handlowych. Policjanci znaleźli też 24 porcje marihuany.  Podejrzany trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, bo śledczy zbadają jeszcze czy w grę wchodził również handel nielegalnymi używkami. Prokurator zdecydował, że 20-latek zostanie objęty dozorem policji.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

 

17 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica