Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

W odwiedzinach w Smiricach

Strzelanie z łuku, zbijanie puszek, rzut piłki do kosza, tor przeszkód, a także chodzenie po linie i skoki na trampolinie, to tylko kilka atrakcji, z których skorzystały dzieci i młodzież z Boguszowa-Gorc podczas wycieczki do miasta partnerskiego w Czechach. Wyjazd zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury.

Wypad” odbył się w ramach akcji „Wakacje z biblioteką”, a dzieci ze wszystkich filii bibliotecznych mogły wziąć udział w rodzinnym pikniku u swoich czeskich przyjaciół w Smiricach. Jak nieograniczone pokłady energii mają młodzi ludzie przekonali się pracownicy biblioteki, którzy mając pod bacznym okiem podopiecznych, również próbowali swoich sił w niektórych konkurencjach sportowych.

Ani same dzieci, ani opiekunowie nie mieli czasu na chwilę odpoczynku. Zresztą po co marnować czas… jak tyle ciekawych rzeczy i konkurencji dookoła. Pokaz rzeźbienia piłą mechaniczną i przejazd bryczką konną po mieście stanowiły dopełnienie tego pełnego emocji i radości dnia. Jak podkreślają uczestnicy aż żal było odjeżdżać.

Fot. użyczone (MBP-CK)

31 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica