Na sygnale, Polecamy

W weekend ośmiu pijanych

Te statystyki znów budzą trwogę. W miniony weekend policjanci z wałbrzyskiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili akcję „Alkohol i narkotyki”. W trakcie działań mundurowi zatrzymali 8 kierowców, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości lub po użyciu alkoholu.

Pomimo szeroko zakrojonej kampanii informacyjnej prowadzonej przez funkcjonariuszy wałbrzyszanie oraz mieszkańcy powiatu wciąż nie stosują się do przepisów. Przez dwa dni w grupie 650 przebadanych na zawartość alkoholu w organizmie znalazło się 8 kierujących, którzy wsiedli za kółko pod wpływem alkoholu. Trzech z nich to rowerzyści, jeden motorowerzysta oraz czterech kierujących samochodami osobowymi. Ci ostatni za popełnione przestępstwa lub wykroczenia utracili w momencie kontroli uprawnienia do kierowania pojazdami. Badanie u rekordzisty zatrzymanego 10 czerwca około godziny 5:00 przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu wykazało 2,04 promila alkoholu w organizmie.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica