Na sygnale, Polecamy

W wersalce ukrył się przed policją

Mężczyzna (21 lat) długo unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Kłodzka. Razem z nim w ręce policjantów wpadli też dwaj jego wspólnicy.

wersalka

Policjanci z kłodzkiej komendy zatrzymali mężczyznę, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Kryminalni prowadząc poszukiwania, znaleźli 21-latka w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w… wersalce. Jest podejrzewany o szereg czynów, których dopuścił się przez ostatnie kilka tygodni, działając wraz z dwoma innymi osobami. Podejrzani włamali się do kilku pomieszczeń oraz do busa, kradnąc m.in. nawigację oraz motor. Wspólnicy 21-latka również zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

Poszukiwany 21-latek trafił już do zakładu karnego w Kłodzku, natomiast o losie jego kolegów zdecyduje sąd. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KPP Kłodzko)

2 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica