Aktualności, Polecamy

W zadumie pożegnali prezydenta Gdańska

Kilkaset osób zebrało się w minioną sobotę na Placu Magistrackim w Wałbrzychu, by pożegnać zabitego podczas finału WOŚP prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Chętni mogli wpisać się do księgi kondolencyjnej wystawionej przed wałbrzyskim ratuszem.

Niektórzy cierpliwie czekali nawet kilkadziesiąt minut, by złożyć kondolencje rodzinie i bliskim zabitego prezydenta Gdańska. Na specjalnym telebimie oglądano też uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza, który zginął podczas finału WOŚP z rąk nożownika Stefana W. – Dziękuję wszystkim za obecność na Placu Magistrackim i dziękuję za wpisy do księgi kondolencyjnej. Dziękuję, że byliśmy razem w tym ważnym momencie – mówi Roman Szełemej prezydent Wałbrzycha.

Dodajmy, że wszystkie osoby zainteresowane złożeniem kondolencji, będą mogły to zrobić przez kilka najbliższych dni w sekretariacie prezydenta Roman Szełemej, gdzie zostanie wyłożona księga kondolencyjna. Będzie można to zrobić w godzinach pracy urzędu.

Fot. użyczone(Wałbrzych Moje Miasto/Facebook)

20 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica