Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Wakacje nad zalewem

Nie wyjeżdżasz na urlop i zostajesz w domu. Stare Bogaczowice mają dla ciebie znakomitą propozycję. Od minionego weekendu można na terenie gminy korzystać z zalewu rekreacyjnego, gdzie czekają: strzeżone kąpielisko, piaszczysta plaża, punkty do grillowania, wyznaczone miejsca dla wędkarzy oraz stosika gastronomiczne ze świeżym pstrągiem.

Wakacje_zalew

Zalew rekreacyjny w Starych Bogaczowicach to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na malowniczy pejzaż Trójgarbu. Jeszcze rok temu był tam rosnący od dziesięciu lat las. Akwen został odratowany przez mieszkańców, którzy wspólnie z władzami gminy ciężko pracowali przez ostatnie miesiące. Akcja zakończyła się sukcesem!

Wstęp na teren zalewu jest bezpłatny. Opłaty pobierane są jedynie za parking (10 zł cały dzień). Nad zalew można dojechać także komunikacją miejską z Wałbrzycha lub Szczawna-Zdroju. Przystanek znajduje się w Wałbrzychu przy Teatrze Dramatycznym (bus w kierunku Gostkowa) oraz w Szczawnie-Zdroju w okolicach Restauracji Zacisze (przystanek MPK). Tam również znajduje się szczegółowy harmonogram kursowania busów.

Fot. użyczone/M. Zarzeczna

28 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica