Kultura, Polecamy

Wakacje w Starej Kopalni

Dzieci i młodzież zapraszamy do Centrum Nauki i Sztuki. W Starej Kopalni przygotowano specjalną ofertę różnorodnych zajęć przeznaczonych dla odpoczywających uczniów w różnym wieku. Oferta skierowana jest zarówno dla grup zorganizowanych, jak i uczestników indywidualnych.

Do wyboru zajęcia edukacyjne i ceramiczne m.in. Szychta Fuksów, gra terenowa Węgielki, Krajobraz (post) industrialny oraz warsztaty w Centrum Ceramiki Unikatowej – Kalkomania czy Górnik w składzie ceramiki. Dostępna jest także opcja zwiedzania Starej Kopalni wraz z rodzinnymi warsztatami w Centrum Ceramiki Unikatowej w każdy wtorek i czwartek o godzinie 11.00
W ofercie wakacyjnej Starej Kopalni znalazły się również Artystyczne Środy. Podczas wakacji w Centrum Ceramiki Unikatowej, w każdą środę o godzinie 16:00 odbywają się warsztaty pogłębiające technologie tworzenia ceramiki, szkła i grafiki.
Informacje i zapisy na wszystkie zajęcia: edukacja@starakopalnia.pl lub 74 667 09 12 oraz ccu@starakopalnia.pl lub 74 667 09 20. Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na www.starakopalnia.pl.
Fot. użyczone (Stara Kopalnia)

28 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica