Kultura, Polecamy

Ważna szczerość intencji

W najbliższy weekend 17-18 czerwca w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora pokazane będą aż dwa spektakle. Pierwszy z nich to „Dzień 85” inspirowany opowiadaniem „Stary człowiek i morze” natomiast drugi to znany i lubiany przez wszystkie dzieci „Koziołek Matołek”.

koziolek_matolek_czerwiec

„Dzień 85”, spektakl wyreżyserowany przez Agę Błaszczak, porusza uniwersalne kwestie, takie jak strach przed śmiercią i nieznanym. Podkreśla jednocześnie, jak ważne jest wyzbycie się lęków i dążenie do obranego celu. To międzypokoleniowy obraz relacji, ukazujący jej piękno i szczerość intencji. Na spektakl zapraszamy młodzież i widzów dorosłych.

Natomiast dla maluchów jak zwykle w niedzielę na deskach Lalek wystąpi nieśmiertelny „Koziołek Matołek”, który wyrusza w podróż po świecie w poszukiwaniu słynnego Pacanowa. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 2+.

„Dzień 85”, sobota, 17 czerwca, godz. 18:00

„Koziołek Matołek”, niedziela, 18 czerwca, godz. 12:30

Bilety – 18 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

Fot. użyczone/TLiA

17 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica