Kultura, Polecamy

Wejdą w zaczarowany świat

Zapraszamy dzieci do obejrzenia spektaklu teatralnego „Odwiedzając czarownice” w adaptacji Roberta Delegiewicza. Scenariusz widowiska powstał na podstawie książki autorstwa Lidii Miś, która w 2004 roku uhonorowana została Nagrodą Związku Literatów Polskich za najlepszy debiut prozatorski.

Baśń autorstwa Lidii Miś pokochały tysiące dzieci w całej Polsce, a 13 czerwca o godz. 9.00 i 10.30 można ją będzie zobaczyć na w sali widowiskowej Centrum Kultury-MBP w Głuszycy.

„Odwiedzając czarownice” jest opowieścią o podróży małej dziewczynki – ośmioletniej Asi, przez świat magicznej baśni. Poprzez karty zaczarowanej książki wnika w nieznaną krainę, która dzięki jej dobroci zaczyna się powoli zmieniać. „Odwiedzając czarownice” jest kolorową opowieścią pozwalającą wejść nie tylko głównej bohaterce, ale i młodym widzom w zaczarowany świat.

Rezerwacja miejsc pod nr tel. 74 84 56 334 wew. 14. Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo rezerwacji dla uczniów głuszyckich szkół i przedszkoli. Wstęp 10 zł.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

12 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica