Aglomeracja Wałbrzyska, Mieroszów, Polecamy

Wie jak ważne jest bezpieczeństwo

Adam Chowanek, uczeń PSP w Mieroszowie zajął pierwsze miejsce w VIII ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym dla dzieci. Młodzi ludzie złapali za kredki i farbki, by przedstawić hasło tegorocznego konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.  

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie od lat biorą udział w tych zmaganiach. A tradycyjnie już honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a wsparcia organizacyjnego udziela Państwowa Inspekcja Pracy.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych w prowadzeniem gospodarstwa rolnego.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 0-III i IV-VI. W tym roku PSP z Mieroszowa reprezentowało 18 uczniów. Bezkonkurencyjny w starszej kategorii był szóstoklasista z tej szkoły Adam Chowanek, który zajął pierwsze miejsce i odebrał cenne nagrody. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy i drobne upominki.

Fot. użyczone (UM Mieroszów)

11 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica