Kultura, Polecamy

Wieczór z filmem pod chmurką

Wraz z nadejściem wakacji Wałbrzyski Ośrodek Kultury zapraszam na lubiane przez widzów Wieczory Kina Plenerowego. Tym razem na cykl złożą się cztery pokazy. Rozpoczynamy już 5 lipca o godz. 21.30 pierwszą projekcją.

Na dużym ekranie zobaczymy fajnego giganta, który zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką czyli „BFG: Bardzo Fajny Gigant”. Na seans zapraszamy w najbliższy piątek do Starej Kopalni. Kolejne projekcje pod chmurką i na leżakach odbędą się: 19 lipca – „Tarzan: Legenda” na terenie Palmiarni, 2 sierpnia – „Siedem minut po północy”, również na terenie wałbrzyskiej Palmiarni oraz 16 sierpnia – „Atlas chmur” na placu eventowym na terenie Starej Kopalni.
Na Wieczory Kina Plenerowego zapraszają: Stowarzyszenie WOK – Więcej O Kulturze oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Wszystkie pokazy rozpoczynać się będą o godz. 21:30. Projekt sfinansowano ze środków gminy Wałbrzych. Wstęp wolny.
Fot. użyczone (WOK)

4 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica