Polecamy, Sport

Włoszczowska znów w Parku Sobieskiego

Światowa czołówka kolarstwa górskiego w ten weekend ponownie zawita do Wałbrzycha. Wyścig „Górale na Start” od 3 lat obecny był w międzynarodowym kalendarzu wyścigów z kategorią UCI C2. W tym roku dzięki udanej współpracy KKW Nexelo Wałbrzych z gminą Wałbrzych oraz Aqua-Zdrojem wyścig awansował do rangi UCI C1 i jest tym samym drugim pod względem rangi w Polsce.

Dla zawodników startujących w kategorii Elita będzie to okazja do zdobycia punktów w rankingu światowym, które mogą zadecydować o udziale w przyszłorocznych IO w Tokio. Na listach startowych widnieje reprezentantów wielu krajów, a swój start potwierdziła m.in. wicemistrzyni olimpijska z Rio Maja Włoszczowska. Oprócz zawodników z zagranicy, w Wałbrzychu zjawią się najlepsi „górale” z całej Polski biorący udział w rywalizacji w cyklu Pucharu Polski MTB. W najliczniejszych wyścigach dnia na trasie znajdować się może jednocześnie ponad 100 zawodników. To jest gwarancja spektakularnego widowiska dla każdego kibica.
Harmonogram Startów – Park im. Jana III Sobieskiego, sobota, 11 maja:
09:00 – wyścigi dodatkowe dla amatorów
10:00 – kategoria żak, żakini, młodzik i młodziczka
11:00 – kategoria junior młodszy
12:20 – kategorie juniorka młodsza, juniorka, elita kobiet
14:05 – kategorie junior, elita mężczyzn
15:45 – wyścigi dla dzieci
16:45 – ceremonia dekoracji
Fot. ilustracyjne

9 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica