Na sygnale, Polecamy

Wpadł diler z prawie tysiącem porcji narkotyków

Świdniccy policjanci przechwycili 39 gramów amfetaminy, 13 gramów marihuany i 48 gramów substancji psychoaktywnej o nazwie mefedron. Z takiej ilości substancji odurzających można uzyskać ok. 935 porcji handlowych narkotyków, które na szczęście nie trafią na rynek. W sprawie zatrzymano 29-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty.

Tysiac_porcji

Mundurowi zatrzymali na początku września dilera poruszającego się VW golfem. Był podejrzany o posiadanie oraz handel narkotykami i dopalaczami. Przy kierowcy i w samym pojeździe funkcjonariusze znaleźli niedozwolone substancje, po czym przeprowadzili przeszukanie mieszkania podejrzanego. W jego domu natrafiono na kolejną partię środków odurzających i substancji psychotropowych. Łącznie zabezpieczono należące do zatrzymanego 39 gramów amfetaminy, 13 gramów marihuany i 48 gramów substancji psychoaktywnej o nazwie mefedron. Z ilości tych można wydzielić około 935 porcji handlowych narkotyków. Ponadto w mieszkaniu podejrzewanego funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz pakiet woreczków strunowych służących do porcjowania niedozwolonych substancji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Teraz 29-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KPP Świdnica)

7 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica