Na sygnale, Polecamy

Wpadł poszukiwany listem gończym

Kiedy funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc otrzymali informację, że 42-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wieluniu pojawił się w ich miejscowości, pojechali aby go zatrzymać. 42-latek trafił w ich ręce pod własnym domem podczas kierowania samochodem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Mundurowi ustalili w minioną sobotę rano, że ukrywający się od dłuższego czasu mieszkaniec Boguszowa-Gorc przebywa przy ul. Browarnej w tym mieście. Pomimo, że mieli wolne od służby wiedzieli, że w tym momencie liczy się każda sekunda, gdyż mężczyzna zrobi wszystko, aby nie dać się zatrzymać.
Okazało się, że 42-latek ledwo zdążył się wypakować po powrocie z Niemiec do Polski, a jeszcze tego samego dnia dzięki szybkim działaniom policjantów trafił do izby zatrzymań. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz wielokrotne niestosowanie się do zakazu sądowego. W momencie zatrzymania także jechał samochodem pod wpływem alkoholu mając 2,94 prom. tej substancji w organizmie i po raz kolejny nie zastosował się do sądowego zakazu.
Za wcześniejsze przestępstwa 42-letni boguszowianin trafił już do aresztu śledczego w Świdnicy, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok. Dodatkowo za popełnienie kolejnych czynów mężczyźnie grozi kara pozbawiania wolności do 5 lat oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami.
Fot. ilustracyjne

28 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica