Kultura, Polecamy

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy…

Tak można chyba powiedzieć o wystawie prac Magdaleny Abakanowicz w Starej Kopalni. W ten piątek (28 grudnia) zapraszamy na ostatnie już oprowadzanie po wystawie artystki, docenionej za granicą przez Artnet News czy Widewalls oraz w Polsce przez magazyn Polityka i dziennik Rzeczpospolita, którą można było oglądać w Wałbrzychu od końca września.

Oprowadzanie odbędzie się z kierownikiem działu wystaw Pawłem Ludwiczakiem, pomysłodawcą i koordynatorem wystawy, który przybliży państwu perspektywę organizatora, opowie o ciekawostkach związanych z przygotowaniem wystawy, a także chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania odwiedzających.

Zaczynamy w piątek, 28 grudnia o godz. 17.00 (zbiórka w Sztygarówce w Starej Kopalni). Koszt oprowadzania to 10 zł – w tym oprócz wystawy na odwiedzających czeka kawa lub herbata w kawiarni.

Fot. użyczone (Stara Kopalnia)

28 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica