Aktualności, Polecamy

Wygraj bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju!

„Maj zaczyna się we wtorek” to tytuł najnowszego programu grupy, którą zna chyba każdy w Polsce. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Kabaret Moralnego Niepokoju już 8 października wystąpi w Wałbrzychu. My mamy dla was bilety na to niezwykłe wydarzenie.

moralnego_niepokoju

Jak mówią artyści w swoim nowym programie stawiają pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadają na nie, bo „głupio tak o coś spytać i cisza”. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? „Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać” – tak reklamują swój występ kabareciarze. Na koniec występu będą bisy, a tam największe hity. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Możesz się o tym przekonać. Mamy dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki na występ, który zaplanowano 8 października o godz. 16:00 w hali Aqua-Zdroju w Wałbrzychu. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wymyślcie i napiszcie rymy związane z nazwą kabaretu. Najbardziej kreatywne i najśmieszniejsze propozycje zostaną nagrodzone biletami. Dwie osoby wygrają podwójne wejściówki. Na propozycje rymów czekamy przez cały tydzień, do najbliższego piątku (15 września) do godz. 12:00 pod adresem poczty elektronicznej: piasecki@nww.pl. Wysyłajcie rymy w temacie wpisując Kabaret Moralnego Niepokoju oraz podając imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Oczywiście bilety na występ cały czas można kupować za pośrednictwem stron: biletynakabarety.pl i biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr telefonu: 693-062-880.

Fot. użyczone/materiały prasowe

12 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica