Kultura, Polecamy

Wylicytuj obraz

Pracownia Artystyczna Pasja zaprasza do swojej siedziby na wystawę przedaukcyjną obrazów. Aukcja będzie zwieńczeniem pierwszego sezonu działalności pracowni, która przez ostatnie pół roku zgromadziła grono swoich sympatyków.

Wspaniała przestrzeń, artystyczna atmosfera, ciekawa oferta zajęć plastycznych i warsztatów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. To jednak za mało, by spokojnie przetrwać okres wakacyjny i przygotować się do nowego sezonu. Pracownia pilnie potrzebuje wsparcia finansowego, na co lekarstwem może będą zebrane środki ze sprzedaży obrazów w czasie aukcji 27 czerwca. – Obrazy wytypowane do aukcji będzie można obejrzeć już dwa dni wcześniej – 25 i 26 czerwca w godz.12.00 -18.00 oraz w dniu aukcji od godziny 12.00. Aukcja zacznie się o godz. 18.00 – mówi Dorota Ratajczak, która stworzyła pracownię. – Oprócz obrazów wytypowanych na aukcję w pracowni prezentujemy pozostałe obrazy, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, już od 80 zł. Są to obrazy różnych twórców. Ceny wywoławcze obrazów aukcyjnych są bardzo zróżnicowane. Najniższe od 120 zł, najwyższe od 1500 zł – zachęca organizatorka.
Pani Dorota ma jeszcze wiele pomysłów do zrealizowania. – Na razie ograniczeniem jest zbyt mała ilość osób chcących się rozwijać i moje możliwości reklamowe, by ją zwiększyć. Tu jest bariera finansowa. To jest jednak trudny obszar kultury. Na razie bez stałego wsparcia finansowego trudno będzie przetrwać. Stąd moje gorące zaproszenie dla wszystkich do odwiedzenia nas. Wstęp na wystawę przedaukcyjną i aukcję jest bezpłatny – dodaje pani Dorota. W dniu aukcji będzie można spotkać twórców prawie wszystkich obrazów i porozmawiać z nimi, dopytać co było inspiracją, poznać energię, jaką niesie w sobie dane dzieło. Większość z obrazów można już teraz obejrzeć na stronie www.PracowniaPasja.pl. Pracownia mieści się w Wałbrzychu przy ul. Armii Krajowej 78 D, na terenie Politechniki.
Red. (ala)
Fot. użyczone/Pracownia Pasja

25 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica