Na sygnale, Polecamy

Wyszedł na przepustkę i pijany wsiadł za kółko

Nietrzeźwy mieszkaniec Mieroszowa został zatrzymany przez policjantów drogówki w nocy z czwartku na piątek przy ul. Sikorskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna miał ponad 1,5 prom.  alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że kilka godzin wcześniej 33-latek otrzymał przepustkę i opuścił zakład karny.

Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, ponieważ zachowanie kierowcy wskazywało, że może on prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że siedzący za kółkiem 33-letni mieszkaniec Mieroszowa jest pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 1,63 prom. alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że podejrzany nie ma prawa jazdy, a kilkanaście godzin wcześniej otrzymał przepustkę i wyszedł z zakładu karnego, w którym przebywa za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna długo nie nacieszył się wolnością i szybko ponownie trafił za kratki.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy 33-latek kolejny raz odpowie przed sądem. Grozi mu dodatkowa kara pozbawienia wolności do 2 lat, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

10 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica