Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Z gitarą wśród kolęd

Kolędy to jedne z najładniejszych melodii, podkreślające ciepło okresu bożonarodzeniowego. Odpowiednio zaaranżowane i wykonane brzmią niespotykanie. I tak właśnie można podsumować koncert, który odbył się przed tygodniem w Bibliotece Centrum Kultury w Czarny Borze.

Świąteczno-noworoczny koncert kolęd oraz utwory muzyki rozrywkowej wykonali na gitarach uczniowie klasy gitary wałbrzyskiej szkoły muzycznej. Widownia wypełniona do ostatniego miejsca była pod wrażeniem występu młodych gitarzystów.

Spotkanie rozpoczęło się od podsumowania minionego roku przez wójta Adama Góreckiego. Sam koncert podzielono na trzy sekwencje: występy solowe gitarzystów, duety oraz występ trio rodzinnego. Opiekunem grupy gitarzystów jest Witold Kozakowski, który podczas koncertu wraz z Januszem Dąbrowskim (skrzypce) i Ignacym Kozakowskim (flet) wystąpił w trio rodzinnym.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

12 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica