Na sygnale, Polecamy

Z piwnicy ukradł sprzęt elektroniczny

Młody mieszkaniec Wałbrzycha trafił w poprzednim tygodniu w ręce policji i odpowie za kradzież z włamaniem do piwnicy jednego z budynków na Sobięcinie. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności z zatrzymanym znaleźli przy 21-latku amfetaminę.

Złodziej we wrześniu tego roku, po sforsowaniu drzwi do piwnicy, ukradł z niej sprzęt  elektroniczny oraz artykuły gospodarstwa domowego o wartości blisko 7 tys. zł. Policjanci realizując informacje własne ustalili, że za włamaniem może stać 21-latek z Wałbrzycha, którego 11 października udało się zatrzymać w mieszkaniu przy ul. 1 Maja. W trakcie czynności procesowych wałbrzyszanin przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie amfetaminę. Za kradzież z włamaniem 21-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Fot. ilustracyjne

17 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica